Minust

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

Advertisements

6 Responses to Minust

 1. urmas ütles:

  Tere!
  Selline kamm, et ei leidnud hooga kohe teie meili aadressi netist, aga üks teie jaoks ilmselt lihtne küsimus seoses exeliga on mul juba mõnda aega meelel…
  Nimelt selline lugu, et meil on ühes lihtsas tabelis nõnna, et esimene rida siis kuupäev teine nimi ja kolmas siis miski info, mida aga tihtilugu muudame ja iga kord kui muudab seda infot seal, peab ka käsitsi kuupäeva esimeses reas ära muutma, vahest ununeb ja muu selline kamm, ühesõnaga kas on võimalik ja kuis on võimalik nii teha, et kui muudan seda infot seal (info on numbriline), siis automaatselt ka too kuupäev muutuks, et ei peaks sinna sedaa käsitsi tippima hakkama…?

 2. Aira ütles:

  Mul küsimus, keegi pole osanud vastata aga ega väga exceli tundjaid ei tunne ka. Kui soovin teha sellise valemi, et arvnäitaja tuleb lahtrisse alles siis kui ületatakse teatud summa. Nt arvestab lisatasu 5% ainult siis kui käive ületab 5000.- kui jääb alla selle, märgib lahtrisse 0.- Kas oskate aidata? Olen juba ette väga tänulik!:)

  • sarviktaat ütles:

   Hea ja lihtne vastata – abiks on funktsioon IF
   oletame, et sul käibenumber on lahtris F1 ja palganumber näiteks lahtris E1

   Valem oleks siis lisatasu arvutamsieks:

   =IF( F1 > 5000 ; E1 * 0,05 ; 0 )

   Henn

 3. Aira ütles:

  Mul tekkis küsimus veel exceliga, kas on selline funktsioon olemas, mis loendaks tükkide arvu.
  Nt tabelis kaupade nimetused ja summad ning tabeli all oleks lahter, mis arvestaks kokku kaupade hulga, mille käive on üle 1000.-. St Töötaja boonussüteem on seotus sellega, et kuu jooksul saab lisatasu selliselt, et 100 kaubanimekirjast 60’l peab olema käive üle nt 1000.- , siis hakatakse lisatasu arvestama, kui nt 59 kaubal oli käive 1000.-, siis ei arvesta. Selleks et nüüd kogu kaubanimekirja ei peaks läbi lappama, siis äkki on selleks mingi hea valem, mis need kaubad kokku loeks.

 4. sarviktaat ütles:

  Siia sobib ilusti funktsioon =SUMIF() või =SUMIFS()

  täpsemaks juhendamiseks oleks hea näha tabelinäidet

  Henn

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s