31. Reisipäev

31. Reisipäev – P 12.03 – Lendamine ja ootamine ja lendamine

Vist kõige tühjem päev sellel reisil, kui see lennutühistamise päev välja arvata. Kell 2 öösel Bangkokist minema, kella 6 paiku Dubaisse, nüüd Dubai lennujaamas ja kella 2 paiku päeval Istanbuli poole. Õhtuks sinna, taksoga hotelli, magama, hommikul sööma, taksoga lennujaama ja edasi kodu poole. Selline on hetkel plaan ja ei näe kedagi, kes seda plaani murdma peaks.

Dubai lennujaam on üks suur taksfreepood. Aga väga rikkalik ja vääggaaa suur. Ja mina istun siin, ei kolagi veel poes ja kirjutan. Kohe panen jutu üles ja pildid kahh – siin on tasuta wireless. St võid ka maksta ja osta krediitkaardiga (valik 1) aga võid ka paluda omale tasuta 30päevase voucheri, online (valik 2). Ja see täiesti toimib. Nii et mul jääb veel 29 päeva kasutamata – kes tahab?

 

KÕht kisub küll juba tühjaks, aga Emiratese kulul pidi kuskil süüa saama, nii et kui jutt ja pilte natuke üleval, siis otsin, kus saab süüa. Eks siis pärast saab internetti edasi kasutada. Kui akut jätkub. Pistikud on siin vales seinas ja ei viitsi taas põrandale istuma minna.

 

Advertisements
Rubriigid: Travel. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s