25. Reisipäev (teine pool)

Lend üle mere kestis 3,5 tundi ja juba hakkad selliste asjadega harjuma. Lennukis pirtsutad söögi üle, tukastad, vaatad filmi. Ei tea kas Emirates on kõigis lennukites vahetanud tarkvara ja süsteemi, aga võrreldes eelmisega on oluliselt paranenud seljatoe arvuti. Helistada saab sisekõnesid (valid istmekoha numbri jamuudkui räägid). Filme saab valida saja hulgast ja näidatakse algusest või sealt kus pooleli jäi. Aga jahh – 3,5 tundi kulub linnulennul ja oleme Austraalias.

 

Meilt viisasid ei küsita – ju ta näeb oma masinavärgist, et need meil olemas. See, et kohvris tahvel shokolaadi, ei tekita probleeme (aga deklareerida tuleb – pea seda meeles). Ja olemegi Austraalias.

 

Alguses natuke ehmatab, et kedagi pole vastas – plaanisime siin Mihkli siires kolm päeva veeta ja ta lubas vastu tulla. Natuke närveerimist, aga õnneks ta tuleb ikkagi. Koos oma naise Suega. Mihkel räägib mõnusasti ka eesti keelt, kuigi siin sündinud ja kasvanud, Sue räägib hoopis arusaadavamat inglise keelt, kui see, mida me kaks nädalat Uuel Meremaal pingutanud aru saada ja väikese tiiru järel mööda olulisemaid kohti linnas, jõuame nende koju.

 

Meile antakse elamiseks alumine korrus – mõnus. Õhtu veedame aias ja joome veini ning lobiseme asjust. Homme ootab ees uue ahju (ja minu sünnipäeva) party, kuhu tuleb rahvast rohkemgi. Internetti saan korraks,õhtul kaob ühendus – loodan, et hommikul on parem.

 

Ja magamisega pole mingit probleemi.

 

Koht: Sydney, Mihkli kodu

33,81609S

151,08099E

8m

Väljas umbes 30 kraadi

Advertisements
Rubriigid: Travel. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

4 Responses to 25. Reisipäev (teine pool)

  1. Unknown ütles:

    Palju õnne sünnipäeva puhul!

  2. Pille-Riin ütles:

    Palju õnne sünnipäevaks (saatsin sõnumi ka, ei tea, kas kohale jõuab)!

  3. Tiia ütles:

    PALJU ÕNNE!!!!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s