25. Reisipäev (poolik)

25. Reisipäev – E 6.03 – Hüvasti Uus Meremaa, tere Austraalia

 

Hommik rahulik, kuhugi pole kiiret. Hommikusöök on söökide lõpetamine. Kaerahelvestest, piimast, võist saame jagu, muu jääb teepeale lõunaooteks. Auklandis lennujaamas peaks olema kella 3 ajal, Teepeal on veel üks linn, kuhu jätsime poekäigud, siit sõitu on maksimaalselt 3 tundi ja kell on hetkel 9 hommikul. Kuhu siis ikka kiire.

 

Kohvrid on ringi pakitud – oi kui palju ebavaalikke asju, või kas ikka on? Ainus asi, mida vaja ei ole läinud on korallisussid, autokonverter (12V-220V) ja mõned t-särgid. Nii et millaski on kõiki asju vaja läinud. Eile tegime ka kogutud infomaterjlaides kriitilise puhastustöö – umbes kolmandik (ainult!) prahist jätsime siia lugemislauda. Kellelegi võib see kasulik info olla.

 

Ja Aucklandi poole…

 

Tee on juba tuttav, mingeid uusi üllatusi ei paku, korra pöörame Themsi sisse, vaatame ringi viimases linnakeses, enne lennujaama jõudmist. Tühi, mis tühi. Aucklandis ootab meid väike ebameeldiv üllatus. Ei tea, kas ma sõnusin ära või mis, aga 4-realisel teel lennujaama suunas on ummik – tõstetakse kokku suuremast avariist alles jäänud autosid. Liiklus praktiliselt seisab ja politseinikke on rohkem, kui kogu senise reisi juures märganud oleme. Nii et juhtub ka siin.

 

Lennujaama jõuame plaanitust pisut hiljem, auto check-out sujub kiirelt, lennuki check-in samamoodi ja võime oodata oma sõitu – ära sellelt imeliselt maalt, kus kõik on nii ilus ja korras olnud. Kõik – välja arvatud üks pisiasi – internet. Internetikioskimasinaid on küll kõikjal, aga oma arvutiga olen saanud onlinesse vaid kahel korral Te Anaus, ühe korra seal imelises linnakeses läänerannikul, üks hiilgav wirelessi ühendus National Parkis ja see on kõik. Ka lennujaamas ei ole varasemast infost hoolimata Internetti, nii et järgmine ühendus jääb Austraaliat ootama.

 

Kell on 16:20 (kodus 5:20) – 6. märtsil 2006

Koht Aucklandi lennujaam   

 

Advertisements
Rubriigid: Travel. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to 25. Reisipäev (poolik)

  1. Mai-Liis ütles:

    Hei! Sul seal on vist juba teisipäev… Palju õnne sünnipäevaks, Kallis!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s