4. Reisipäev

Nonii – päevad ei ole vennad ja ööd ei ole õed.
Tänasest polegi palju rääkida. Minu päev jagunes kaheks – hommikul sukeldumise harjutused ja õhtul sukeldumine ise. Kõik muu mahtus sinna vahele või ümber.
Kahjuks pidin täna merele alla vanduma. Sukeldumine tuli poolele jätta – viga ilmslet minus. Õhtune eneseanalüüs pani diagnoosi – päikesepiste. Ega halva enesetunde ja keerleva peaga ei maksa sinna alla ronida. Pean nüüd päevakese vahet ja proovin kolmapäeval uuesti. OWD jääb tulevikku, saan sellise jalgrattajuhiloa moodi tiitli Scuba Diver.
Aga ma ei lase sellest pead norgu, veealuse maailma ilu saab ikka nautida. Täna nägin kilpkonna ja oleks võinud tubliduse korral haiga tõtt vahtida. Inimene, kellel midagi ei jää tulevikus saavutada, on surnud. Mina elan – ega ma jonni ei jäta 🙂
Pilte vee all ei teinud. Kolmapäeval läheme igaks juhuks hommikul snorgeldama – mõnd pildid saab sealt. Ja pealelõunat teen nn lõbusukeldumise, kus ei tehta igasugu harjutusi a la kuidas vee all ilma õhu või vöö või maski või mõne muu olulise asjata hakkama saada. Eks sisi näe.
Ja nagu tavaliselt on päeva olulisem osa õhtusöök. Täna oli International Buffe’. Tea kas inimene harjub heade asjadega või lihtsalt, aga täna olid kõik toidud väga head, aga väga ei kipugi hõiskama ega välja tooma erilisi.
Üks asi siiski suutis üllatada, see on ka pildil. Naaberlauas oli üks ilmatu suur sakslane endale kuhja miskiseid asju ette võtnud, mis nägid välja kui küpsetatud tomatid. Lähem silmanurgavaatlus näitas, et tegu hoopis miski puuviljaga. Asja uurima ja ka endale. Väga maitsev – palju maitsvam kui esimese õhtu kastanimuna moodi asi. Süüakse seda valget asja mis seal sees. Nimeks pidi olema Mangusti. Eks ma uurin veel, kus ja mis. Aga tegu pidi olema kohaliku fruktiga.
Aga nüüd – päikesepiste nõuab oma, kobin kotile ja lasen peal rahulikult ringi käia. Homme plaan minna "linna peale" – st Malesse. Vaja ju ka shopata ja turistida.
 
Advertisements
Rubriigid: Travel. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s