3. päeva hommik – natuke majapidamist

Hommikusöök oli super. Oli jahh sealsamas restoranis, kus ka õhtusöök. Ma üldse ei taipa, miks siin saarel, kus on paarsada sellist majakest, nagu meie oma, on miski 100 restorani (on 10kond, aga ikkagi). Hommisöögil pead iga asja võtma natuke. Muidu ei mahu, aga kõike peab ju proovima. Juba juustu on miski maitea mitme looma oma. Üks oli kits, aga mis see teine oi?
 
Jalutuskäik risti üle saare näitas kätte, kus neil orhideepesa on. Orhidessd nad puistavad igale poole, voodisse, valamu äärde restoranis lauale jne jne.
 
Hommikusöögile kulunud tund andis paraja aja toakoristuseks. Jess – meil on kaks toakoristust päevas. Huvitav, kui oleks täispansioni (kolme söögikorraga) võtnud, kas siis oleks ka kolm toakoristust saanud?
 
Paar sõna sellest saarest. See on imepisike. Ja ta on üleni täis väikesi majakesi – külastele ja oma töötajatele. Kõige suuremad külalistemajad on sellised väikese lossi moodi. Mõned on väikesed. Meie oma on suur. Majade vahe on täis kõikvõimalikke lilli, põõsaid, palme, mingiseid kummipuid jne. Kõik on äärmiselt korras. Ja puhas. Mererannas nägin hommikul, kuidas kaks karupoega rehaga selle üle käisid. Langenud lehed, kgunenud adru läks imekiirelt ja osavalt prahikottidesse.
 
Ümber saare on rand ja imesinine vesi. Pisut eemal on lainetõkked – kunstlikud riffd, ümbert tugev tatvõrk, see kivid. Eile uurisin neid läbi maski. Seal käib vilgas elu – kalad ja korallid. Ja muud molluskid.
 
Ujumiseks on seesama imesinine vesi. Peale inimeste uuvad seal erinevad kalad. Suured ja peenikesed. Suured ja matsakad. Väike ja peenikesed. Väkesed ja matsakad. Ainus ühinejoon, et kõik nad  helesinised ja paistavad kui läbi.  Näed neid vaid osava silmaga. Mõnipäev pildistan neid- nad on niiii nunnud.
 
Aga nüüd siis tad EroDive klubi mind õtust saama.
Hoidke pöialt, et ma ikka pinnale tagasi tuleks 🙂
 
 
Advertisements
Rubriigid: Travel. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s